Autobusové zájezdy na vánoční trhy v evropských městech
bus

Předvánoční období je tu a naše adventní zájezdy pro rok 2023 jsou tou nejlepší cestou, jak přinést do života dávku vánoční energie. Cestovní kancelář CK KALOUSEK & WILLIAMS vám přináší unikátní příležitost prozkoumat evropské vánoční trhy v celé jejich kráse.

Jednodenní adventní zájezdy od CK KALOUSEK & WILLIAMS vám umožní výlety s průvodcem do oblíbených destinací, jako Vídeň, Drážďany, Norimberk, Bratislava, Wroclaw a dalších kouzelných míst. Naše adventní zájezdy 2023 zahrnují dopravu moderními a velmi pohodlnými autobusy, abychom vám přinesli maximum komfortu. Každý zájezd vás zavede do pohádkově zdobených měst, v kterých budete moci ochutnat tradiční vánoční lahůdky, prozkoumat nabídku tradičních řemeslných výrobků a ponořit se do jedinečné vánoční atmosféry.

Naše autobusové adventní zájezdy jsou skvělým způsobem, jak si vytvořit nezapomenutelné vánoční vzpomínky. Rezervujte si svůj adventní zájezd 2023 ještě dnes a připravte se na výlet plný vánoční radosti, pohody a zážitků. Adventní trhy na vás čekají!

Fotogalerie