465 526 000, 603 584 851
DOTOVANÉ ŠKOLNÍ POBYTY
NEJLEVNĚJŠÍ CENY ŠKOLNÍCH POBYTŮ NA TRHU
MOŽNOST SPOJENÍ VÍCE ŠKOL NAJEDNOU

Londýn jak ho neznáte

od 5 990 Kč
Sleva -18% 7 290 Kč


Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR dle nástupního místa. Noční přejezd přes Německo, Belgii do francouzského přístavu Calais, trajekt z Calais do Doveru.
2. den: ráno příjezd do Londýna, prohlídka města – Greenwich, procházka parkem ke Královské observatoři a Nultému poledníku, přejezd lodí do londýnského City – St. Paul's Cathedral, Millenium Bridge, Tate Modern, Shakespeares Globe, Golden Hind, HMS Belfast, City Hall, Tower Bridge, návštěva Tower of London. Následuje přejezd na místo setkání s hostitelskými rodinami, ubytování, večeře.
3. den: snídaně v rodinách, celodenní návštěva Chessington World of Adventure - svět dobrodružství v deseti kouzelných zemích, dle zájmu a časových možností zastávka v královských zahradách paláce Jindřicha VIII. - Hampton Court. Návrat na ubytování, večeře.
4. den: snídaně v rodinách, dopoledne návštěva Audley End House and Gardens - velkolepého sídla ze 17. století s krásnými zahradami. Následuje výlet do známého univerzitního města Cambridge - King's College Chapel, The Backs - pásy zeleně podél řeky Cam, tržiště Market Hill, návštěva jednoho z muzeí (Sedgwick Geology Museum, Museum of Zoology, Whipple Museum of Science, Museum of Archeology and Anthropology). Návrat na ubytování, večeře.
5. den: snídaně v rodinách, celodenní pěší prohlídka Londýna – Houses of Parlaiment, Westminster Abbey, Whitehall, Horse Guards, Buckingham Palace, Trafalgar Square s možností návštěvy National Gallery (zdarma), Leicester Square, Picadilly Circus, Čínská čtvrť, Soho, Britské muzeum (zdarma), Covent Garden, dle zájmu jízda na London Eye + 4D kino nebo London Aquarium. Přejezd lodí nebo metrem k O2 areně, navečer odjezd do Doveru, trajekt do přístavu v Callais.
6. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách dle výstupního místa.

UVEDENÁ CENA PLATÍ PŘI MIN. POČTU 55 PLATÍCÍCH OSOB.
PŘI MENŠÍM POČTU MOŽNOST SPOJENÍ VÍCE ŠKOL DO JEDNOHO AUTOBUSU.


vybírejte z období 30.09.2019 - 31.12.2019
plná penze autokarem
Sleva 18%7 290 Kč 5 990 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

Slevy

  • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 10 platících.

Cena zahrnuje

  • * dopravu luxusním zájezdovým autobusem (klimatizace, WC, DVD)
  • * 2x trajekt přes La Manche
  • * 3x ubytování v anglických rodinách s plnou penzí (oběd formou balíčku)
  • * komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu
  • * pojištění CK proti úpadku
  • * služby průvodce po celou dobu zájezdu
  • * svačinu na cestu zpět jako dárek

Cena nezahrnuje

  • * vstupné do navštívených objektů
  • * jízdné MHD