465 526 000, 603 584 851
DOTOVANÉ ŠKOLNÍ POBYTY
NEJLEVNĚJŠÍ CENY ŠKOLNÍCH POBYTŮ NA TRHU
MOŽNOST SPOJENÍ VÍCE ŠKOL NAJEDNOU

Londýn s výukou AJ 2.

od 8 290 Kč
Sleva -20% 10 390 Kč


Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR dle nástupního místa. Noční přejezd přes Německo, Belgii do francouzského přístavu Calais, trajekt z Calais do Doveru.
2. den: ráno příjezd do Londýna, prohlídka města – Greenwich, procházka parkem ke Královské observatoři a Nultému poledníku, přejezd lodí do londýnského City – St. Paul's Cathedral, Millenium Bridge, Tate Modern, Shakespeares Globe, Golden Hind, HMS Belfast, City Hall, Tower Bridge, návštěva Tower of London. Následuje přejezd na místo setkání s hostitelskými rodinami, ubytování, večeře.
3. den: snídaně v rodinách, dopolední výuka. Odpoledne návštěva Přírodopisného muzea (vstup zdarma) nebo Science Museum (vstup zdarma), procházka po Hyde Parku, nákupy na Oxford Street. Návrat na ubytování, večeře.
4. den: snídaně v rodinách, dopolední výuka. Odpoledne výlet do Windsoru - návštěva 2. největšího obývaného hradu na světě, který je zároveň venkovským sídlem královny Alžběty II. Dle zájmu procházka do Etonu, kde se nachází slavná škola Eton College. Návrat do Londýna, ubytování, večeře.
5. den: snídaně v rodinách, dopolední výuka. Odpoledne výlet do Brightonu - návštěva Sea Life Centra, případně Royal Pavillionu, procházka starou čtvrtí The Lanes, osobní volno na zábavném molu Palace Pier. Návrat do Londýna, ubytování, večeře.
6. den: snídaně v rodinách. Celodenní prohlídka Londýna - London Eye, Houses of Parlaiment, Westminster Abbey, Whitehall, Horse Guards, Buckingham Palace, Trafalgar Square s možností návštěvy National Gallery (zdarma), Leicester Square, Picadilly Circus, Čínská čtvrť, Soho, Britské muzeum (zdarma), Covent Garden. Lodí nebo metrem k O2 areně (při plavbě lodí výhledy na St. Paul´s Cathedral, Millenium Bridge, The Globe, London Bridge, HMS Belfast, Tower of London, City Hall, Tower Bridge, Canary Wharf). Navečer odjezd do Doveru, trajekt do přístavu v Callais.
7. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách dle výstupního místa.

UVEDENÁ CENA PLATÍ PŘI MIN. POČTU 55 PLATÍCÍCH OSOB.
PŘI MENŠÍM POČTU MOŽNOST SPOJENÍ VÍCE ŠKOL DO JEDNOHO AUTOBUSU.


vybírejte z období 30.09.2019 - 31.12.2019
plná penze autokarem
Sleva 20%10 390 Kč 8 290 Kč
cena za 7 dní (4 noci)

Slevy

 • 1 pedagogický doprovod zdarma na každých 10 platících.

Cena zahrnuje

 • * dopravu luxusním zájezdovým autobusem (klimatizace, WC, DVD)
 • * 2x trajekt přes La Manche
 • * 4x ubytování v anglických rodinách s plnou penzí (oběd formou balíčku)
 • * 3x výuka angličtiny s anglickými lektory
 • * komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu
 • * pojištění CK proti úpadku
 • * služby průvodce po celou dobu zájezdu
 • * svačinu na cestu zpět jako dárek

Cena nezahrnuje

 • * vstupné do navštívených objektů
 • * jízdné MHD